Špeciálna ponuka

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE RADOSŤ - DOPRAJTE JU SEBE ALEBO SVOJIM BLÍZKYM

V masážnom salóne Baan Thai si môžete byť istí, že zľavy či špeciálne ponuky sú kvalitné a poskytnú vám skvelý nadobudnutý pôžitok a získanú energiu počas času stráveného pri thajskej masáži. Vyberte si z našej mimoriadnej ponuky.

PRVÁ NÁVŠTEVA

Chystáte sa na prvú návštevu do masážneho salónu Baan Thai? Využite 20% zľavu na ktorúkoľvek procedúru a thajské masáže v hodnote od 45€ - podľa vášho výberu (nemožno kombinovať s inou zľavou).

Mám záujem

PERMANENTKY

Radi si doprajete účinky thajskej masáže pravidelne? Ušetrite kúpou permanentky – môžete tak získať zľavu na vaše obľúbené thajské masáže a procedúry až do výšky 100%.

Mám záujem

MIMORIADNA PONUKA PRE FIRMY

Pohoda v pracovnom tíme je základom úspechu. Doprajte svojim zamestnancom aj sebe odmenu v podobe relaxu. Založte si v Baan Thai účet, dobite kredit v minimálnej hodnote 1 000 € a relax môžete vychutnávať so zľavou až do 40%  podľa typu a dĺžky vybranej služby.

Mám záujem

MASÁŽ PRE DVOCH

Cena závisí od zvoleného tipu/tipov masáže.
Najluxusnejšie masáže pre dvojicu, ktorá si môže vybrať párovú (spoločnú) masáž v jednej miestnosti alebo oddelene. Spoločná skúsenosť ako tráviť drahocenný čas so svojimi blízkymi. Tešiť sa môžete na jedinečný zážitok.

Mám záujem

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Hľadáte originálny darček pre vašich blízkych či pre obchodných partnerov? Skombinujte si balík podľa individuálnych preferencií alebo sa pri výbere poraďte so skúseným masérom. Po výbere vám darčekovú poukážku zašleme poštou alebo si ju môžete vyzdvihnúť priamo v salóne.

Mám záujem