Objednávky - Storno podmienky

OBJEDNÁVKY:

Objednávky prímame telefonicky na čísle 0948 888 885 alebo cez aplikácie Watsapp, Viber alebo formou SMS na tomto istom čísle. Táto forma je najrýchlejšia. Ak je Vám vhodnejšie objednať sa e-mailom môžete tak učiniť na e-mailovú adresu: info@lilawadi.sk Odpoveď dostanete najneskôr do 3 pracovných dní.

 

STORNO PODMIENKY:

Ak ste si už masáž objednali na konkrétny termín a zistíte že Vám tento termín nevyhovuje môžete si ho 1x prerezervovať za nasledovných podmienok:

24 a viac hodín pred rezervovaným termínom bez storno poplatku - telefonicky na 0948 888 885

12 až 24 hodín pred rezervovaným termínom s 50% storno poplatkom - telefonicky na 0948 888 885

Menej ako 12hodín pred rezervovaným termínom už nieje možné presunúť termín masáže a je nutné uhradiť 100% storno poplatok. V prípade neuhradena sa už nebude možné objednať do žiadneho z našich štúdíí. To isté platí aj pri využívaní darčekových poukážok, permanentiek a zľavových kupónov. Za pochopenie ďakujeme.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby Baan Thai. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Baan Thai zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje, a ktoré nie sú jej vlastníctvom.Baan Thai si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.


Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve a ďalším súvisiacim ustanoveniam a sú vlastníctvom Baan Thai alebo tretích strán zmluvne viazaných s Baan Thai. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom Baan Thai.


Všetky osobné údaje získava Baan Thai od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kontakt, dopyt, otázky a odpovede) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.