Masáže

 

PRAVÉ ČARO THAJSKÝCH MASÁŽÍ

V Baan Thai ponúkame množstvo procedúr. Tradičná thajská masáž prostredníctvom jemných a vláčnych pohybov uvoľňuje a napína vaše telo takým spôsobom, ktorý vás ponecháva v stave úžasnej relaxácie.

Pri thajských masážach sa masírujú svaly a kĺby. Nevynechávajú sa ani akupresúrne body s thajským pomenovaním „desať thajských masážnych dráh“ alebo „energetické dráhy“ (Sen Pra Tan Sib). Vnútorná energia, ktorá sa vyvolá stláčaním týchto bodov pri thajskej masáži, má liečivé účinky. Pôsobí na choré vnútorné orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z tela.

Pozitívne účinky thajských masáží

Thajská masáž prináša detoxikáciu organizmu, posilnenie imunity, zlepšenie krvného obehu a zníženie tlaku. Profesionálne prevedená stimulácia svalov a kĺbov uvoľní celé telo, zvýši mobilitu, zlepší dýchanie a pomáha so správnym držaním tela. Masáž pomáha pri bolestiach chrbta, posilňuje kĺby, upokojí telo a myseľ, zvýši koncentráciu a duševnú rovnováhu. Thajská masáž znižuje stres a úzkosť. Má pozitívny vplyv na celkovú fyzickú a psychickú kondíciu.

UPOZORNENIE:

Thajské masáže môžu byť bolestivé, a preto nie sú vhodné pre ľudí s vysokým stupňom osteoporózy, s kŕčovými žilami a s čerstvými poúrazovými stavmi. Masáži by sa mali vyhnúť aj ľudia s nachladnutím, ženy pri menštruácii a v tehotenstve, prvý mesiac po pôrode a ľudia s vysokým krvným tlakom.

 

 

Pre viac masáží scrollujte doprava

Tradičná Thajská Masáž

Thajská Aroma Masáž

Hot Stone aroma masáž lávovými kameňmi

Horúca Herbálna "bylinná" relaxačna Masáž

Špeciálna masáž chrbta, šije, hlavy a rúk

Reflexná masáž chodidiel

Špeciálna štvorkombinácia štyroch thajských masáží pre náročných

Thajská masáž pre dvoch, Párová masáž

Mama masáž

pre tehotné ženy

Kolagénová maska so zlatom

a Masážou Tváre

 

Rituál Thajskej kráľovnej
Rituál Thajského kráľa

Levanduľová masáž

Medová masáž Čokoládový zábal
lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi

lilawadi

lilawadi lilawadi

Popri masírovaní svalov a kĺbov pri tradičnej thajskej masáži, zohrávajú dôležitú úlohu akupresúrne body s thajským pomenovaním „desať thajských masážnych dráh“ alebo „energetické dráhy“ (Sen Pra Tan Sib). Tieto body sa nachádzajú pozdĺž dráh v tele, ktoré sú neviditeľné.

Stláčaním akupresúrnych bodov pri thajskej masáži dochádza k prúdeniu vnútornej energie, ktorá má liečivé účinky na choré vnútorné orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z tela.
 

Thajské masáže stimulujú energiu

Správny tok vnúrornej energie sa dosahuje silnejším stláčaním akupresúrnych bodov. Tradičné thajské masáže ako aj iné masáže, poskytujú uvoľnenie tela a mysle pri silnom stimulovaní svalstva a kĺbov.

Tradičná thajská masáž môže občas spôsobovať až bolesť. Nie je preto vhodná pre ľudí s vysokým stupňom osteoporózy, s kŕčovými žilami a čerstvými poúrazovými stavmi. Pri Thajskej masáži by mali spozornieť a byť opatrní aj ľudia, ktorí sú nachladnutí, ženy pri menštruácii, v tehotenstve, prvý mesiac po pôrode a pozor ba si mali dávať aj ľudia s vysokým krvným tlakom.
 

Pozitívne účinky klasickej thajskej masáže

Thajská masáž má pozitívne účinky na zdravie človeka. Detoxikuje organizmus, posilňuje imunitu, zlepšuje krvný obeh a znižuje tlak. Správna stimulácia svalov a kĺbov pri thajskej masáži uvoľňuje celé telo, zvyšuje mobilitu. Zlepšuje sa dýchanie a správne držanie tela. Thajská masáž pomáha pri artritíde a bolestiach chrbta, posilňuje kĺby, zabraňuje degeneratívnym ochoreniam a spomaľuje proces starnutia.

Klasické thajské masáže upokojujú telo a myseľ, zvyšujú koncentráciu a duševnú rovnováhu. Thajská masáž znižuje stres a úzkosť, zvyšuje vnútornú energiu, vitalitu a celkové zdravie. Pre športovcov je dôležité, že thajská masáž má vynikajúce účinky na zvýšenie fyzickej a psychickej výdrže.

História thajských masáží siaha až 2500 rokov do minulosti. Ďaleký východ využíval pôsobenie masáží a stimulovania energetických. Pri thajskej masáži sa stimulujú svaly a kĺby. Podstatou liečiteľských tradícií je viera, že všetky formy života vo vesmíre sú tvorené prapôvodnou životnou silou, ktorá cirkuluje po dráhach v tele a zabezpečuje  vitálnu životnú silu pre existenciu každej bytosti.

Thajská aroma masáž pracuje s desiatimi dráhami a trinástimi tlakovými bodmi. Stimulovanie akupresúrnych bodov je prevencia a znižovanie zdravotných problémov. Človek sa zbaví bolestí a zvýšuje sa mu energia v tele aj v duševnej oblasti.
 

Thajská aroma masáž a masážne oleje

Thajská aromatická olejová masáž využíva čistý parafínový olej, inak povedané - minerálny olej, ktorý je šetrný k pokožke, bez pridaných látok. Na želanie je možné použiť pri aroma masáži éterický a aromatický olej podľa vlastného výberu.

Vďaka svojim vlastnostiam, bez zápachu, bez farby, sa parafínový olej používa pomerne často. Nespôsobuje žiadne alergie a nedráždi pokožku. Parafínový olej vytvára na pokožke jemný a príjemný pocit a nevstrebáva sa. Uvoľňuje psychiku a navodzuje celkovo relaxačnú atmosféru.

Rozšírená je najmä thajská masáž s použitím prírodných, masážnych, aromatických olejov a parafínu. Dbá sa na čistotu olejov a ich výhradne antialergické zloženie.
 

Pozitívne účinky thajskej olejovej masáže

Pri thajskej olejovej masáži sa stimulujé svalstvo a kĺby tak, aby mala masáž pozitívne účinky na uvoľnenie bolestí bedrovej časti chrbtice, pri artritíde a bolestiach hlavy, zažívacích poruchách. Thajská aroma masáž má pozitívny vplyv na menštruačné bolesti a problémy zo stresu ustúpia do niekoľkých minút.

Thajská olejová masáž uvoľňuje telo a dodáva energiu. Pri masáži relaxuje svalstvo a odstraňuje sa svalové napätie a kŕče. Thajská olejová masáž pozitívne prispieva k mobilite kĺbov a šliach, zlepšuje krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Človek počas masáže získa hlboký vnútorný pokoj.

 

Masáž horúcimi lávovými kameňmi zabezpečuje regeneráciu a relax organizmu. V ďalekej Číne vedeli o pozitívnych účinkoch masáže lávovými kameňmi už pred 5000 rokmi. Masáže s horúcimi lávovými kameňmi obľubovali Inkovia, Indiáni, rozšírené boli v Mezopotámii, Indii. Dlhoročnú tradíciu majú na Havajských ostrovoch.

Masáž lávovými kameňmi Hot Stone využíva teplý kokosový olej a energiu teplých lávových kameňov. Terapeutka harmonizujúcou masážnou technikou jemne stimuluje tlakom telo s masážnym olejom a s horúcimi lávovými kameňmi.
 

Ako prebieha masáž lávovými kameňmi Hot Stone

Pred masážou lavovými kameňmi sa  kamene zahrejú na teplotu 38-70 °C. Dôležitá je  potreba podľa individuálnych podmienok a výdrž organizmu. Pred prikladaním lávových kameňov sa premasíruje telo horúcim kokosovým olejom. Nasleduje masáž  lávovými kameňmi, ktoré sa potom prikladajú na body s prúdiacou energiou – meridiány a čakry.

Meridiány a čakry bývajú často zablokované. Vplýva na to zlý životný štýl. Energia prúdiaca pri masáži lávovými kameňmi meridiány a čakry uvoľňuje a odblokuje. Teplo z lávových kameňov pôsobí pri masáži do hĺbky a do tela prúdi energia iónov.

Po masáži lávovými kameňmi sa často prejavuje malátnosť. Neodporúča sa okamžitá a nasledujúca fyzická či psychická námaha. Organizmus by mal oddychovať a počas oddychu by mal byť zabezpečený dostatočný prísun tekutín, najmä čistej vody alebo zeleného čaju. Vyhnite sa káve a alkoholu!
 

Účinky masáže lávovými kameňmi Hot Stone

Masáž lávovými kameňmi zabezpečí organizmu relax a harmóniu. Vyrovná sa energia v tele, stimuluje sa krvný obeh a lymfatický systém. Telo sa detoxikuje a zbavuje sa negatívnych látok. Zlepšuje sa funkcia nervového systému, znižujú sa depresie a psychické ťažkosti.

Prúdením tepla z kameňov sa podporuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém. Znižujú sa bolesti chrbta, kĺbov a svalov, uvoľňujú sa spazmy a stuhnuté svalstvo. Masáž lávovými kameňmi odstraňuje problémy so spánkom.
 

Kedy masáž lávovými kameňmi vynechať?

Ak sa u vás vyskytujú niektoré nasledujúce príznaky, masáž lávovými kameňmi sa neodporúča: citlivosť na teplo, infekčné ochorenie, zápaly, horúčka, pooperačné stavy, poranenia, modriny, kožné problémy, popáleniny, kŕčové žily, ochorenia srdca, vysoký krvný tlak, diabetes, epilepsia, silná bolestivá menštruácia, tehotenstvo.

 

 

Tradičná thajská herbálna masáž je typická prikladaním zmesi bylín, zostavených podľa tradičnej thajskej medicíny, na telo a stimuluje sa tak vnútorná energia. Oddychová fáza s priloženými bylinami prichádza po dôkladnej thajskej, olejovej, celotelovej masáži. Stimuluje sa a uvoľňuje sa svalstvo a kĺby, telu sa dodáva energia cez relaxačné a liečivé účinky bylín.

Tradičná thajská herbálna masáž má vyvrcholenie v prikladaní horúcich naparených váčkov (Lok Prakob) naplnených herbálnou zmesou. Zmes bylín tvorí viac než dvadsať aromatických a liečivých thajských bylín. Bylinná zmes sa pri thajskej masáži uvoľňuje do tela a podporuje krvný obeh. Uvoľňuje svalové napätie a lieči stuhnutosť kĺbov.

Pri thajskej tradičnej masáži pozitívne pôsobí kurkuma na  kožné problémy, spevňuje a zvláčňuje pokožku. Aromatické látky z bylín sú účinné pri duševnom relaxe a sú liekom pri nachladnutí.
 

5 základných zložiek pri thajskej herbálnej masáži

Podľa tradičnej thajskej medicíny  musí zmes bylín obsahovať päť základných bylinných zložiek: Zingiber Cassumunar Roxb., Curcuma Longa, Citrus Hystix DC, Criptolepis Buchannai Roem, Pogostemon Cablin (aromatická látka napomáha liečiť sympómy nachladnutia).

 

Thajská masáž chrbta, šije, hlavy a rúk uvoľňuje stuhnutosť svalstva v oblasti lopatiek, krížov a šije a udržiava svaly v dobrej kondícii. Prekrvuje pokožku a detoxikuje organizmus. Telo a myseľ sa zbavuje napätia a stresu.

Thajská masáž chrbta, šije, hlavy a rúk rieši problémy so stuhnutými svalmi na krku, medzi lopatkami a krížoch, na ramenách a rukách. V tejto oblasti tela dochádza často k zablokovaniu svalstva, najmä pri dlhodobej pozície tela bez pohybu, pri sedení počas každodennej rutinnej práci, pri státí a pri nevhodnom ležaní počas nočného či denného spánku.
 

Praktický pohľad na masáž chrbta, šije, hlavy a rúk

Masáž chrbta, šije, hlavy a rúk používa techniky, na odblokovanie svalstva. Pozornosť sa zameriava na šiju, zadný a bočný krčný sval, na zdvíhač hlavy, trapézy a na deltový sval. Masáž prebieha pri pokojnom ležaní a aj pri sede.

Masáž uvoľňuje napätie v svaloch. Ochabnuté svalstvo sa aktivuje a nadobúda energetickú rovnováhu. Unavené a preťažené svalstvo krku, šije a chrbta sa stabilizuje a uvoľní.

Thajská masáž chrbta, šije, hlavy a rúk znižuje fyzickú a psychickú únavu. Uvoľnené svalstvo naberá novú pozitívnu energiu, znižujú sa migrény a bolesti hlavy. Neupravujú sa posunuté stavce a vyskočené platničky!
 

Pozitívne účinky masáže chrbta, šije, hlavy a rúk

Thajská masáž chrbta, šije, hlavy a rúk zbavuje telo bolesti a napätia. Pri masáži dochádza k odstraňovaniu odumretej pokožky a zlepšuje sa jej dýchanie. Thajská masáž chrbta, šije, hlavy a rúk prekrvuje telo a zlepšuje prúdenie výživných látok v organizme.

Masáž chrbta, hlavy a šije má pozitívny účinok pri neurologických ochoreniach, poruchách pohybového aparátu a pri obnove tkaniva svalov a kĺbov. Zlepšuje psychiku a fyzickú kondíciu. Pri aktivitách sa zlepšuje fyzický výkon. Masáž urýchľuje uzdravovanie po úrazoch a detoxikuje organizmus.

30 min. masáže obsahuje len masáž chrbta a šije, 60min. masáž obsahuje aj masáž hlavy a rúk!

Reflexná masáž chodidiel dbá na energetické toky vo vnútorných orgánoch tela. Pri reflexnej masáži chodidiel sa stimulujú body na chodidlách. Tieto body sú prepojené s dôležitými orgánmi nášho tela. Masáž pozitívne vplýva na funkčnosť jednotlivých orgánov.

Ľudia kedysi chodili viac bez topánok a pri chôdzi dochádzalo k masáži chodidla prirodzeným spôsobom. Dnes už ľudia nosia topánky s hrubou podrážkou, chodidlá sú chránené a na prekrvenie chodidla a stimuláciu vnútorných orgánov cez reflexné body, sa používa masáž.
 

Čo je reflexná masáž chodidla?

Na chodidlách sa nachádzajú reflexné body a ich stláčaním dochádza k ich prekrveniu. Tieto reflexné body sú prepojené s vnútornými orgánmi. Ak narazíte na citlivosť alebo zatvrdnutie na chodidle, môže to byť prvotný signál o probléme s orgánmi tela.

Reflexná masáž chodidla trvá približne 30 minút. Odporúča sa začať reflexnú masáž kúpeľom, ktorý uvoľní nohy a zbaví ich napätia. Človek pri masáži chodidiel  leží. Reflexná masáž môže mať zameranie na pohybový systém, vnútorné orgány alebo riešenie zdravotných problémov podľa diagnózy stanovenej lekárom.

Pri reflexnej masáži chodidiel  sa organizmus prudko detoxikuje a odporúča sa kvalitný pitný režim. Reflexná masáž chodidiel posilňuje imunitný systém. Má vynikajúce účinky pri chorobách a problémoch funkčnosti vnútorných orgánov.
 

Kedy sa masáži chodidiel vyhnúť a ako často ju absolvovať?

Reflexná masáž chodidiel nie je vhodná, ak máte rany, ekzémy a iné zápaly. Problémom môže byť aj cukrovka, kŕčové žily a tehotenstvo.

Reflexná masáž chodidiel sa odporúča ako prevencia pred problémami s vnútornými orgánmi tela. Odporúčaná frekvencia je 1 až 2 – krát týždenne. Pri zdravotných problémoch až 3 krát týždenne. Reflexná masáž chodidiel je prevenciou pri sedavom zamestnaní s minimom pohybu.

Počas našej špeciálnej „štvormasáži“ vyskúšate počas jednej masáže všetky štyri najznámejšie Thajské masáže

-------------------------------

90min. masáž obsahuje:

Thajskú tradičnú masáž

30min.,

Thajskú aroma masáž

25min.,

Thajskú herbálnu „bylinnú“ masáž 20min.

Thajskú reflexnú masáž chodidiel 15min.

-------------------------------

120min. masáž obsahuje:

Thajskú tradičnú masáž

40min.,

Thajskú aroma masáž

30min.,

Thajskú herbálnu „bylinnú“ masáž 30min.

Thajskú reflexnú masáž chodidiel 20min.

-------------------------------

Táto masáž skutočne uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Ponúkame ju ako jediní v Bratislave.

Thajská masáž pre dvoch, alebo párová masáž, prináša dokonalý zážitok pre páry a priateľov. Blízkosť človeka, ktorý zdieľa pocity pri thajskej masáži sú neopakovateľným zážitkom. Masáž pre dvoch – párová masáž je individuálna a človek z páru si môže zvoliť individuálnu thajskú masáž.

Pri thajskej masáži pre dvoch sa uvoľňuje svalstvo a kostrové ústrojenstvo. Do tela a do psychiky človeka vstupuje prúd pozitívnej energie. Thajské masáže pre dvoch si vychutnávali páry z Thajska, Ďalekého východu, Číny a Japonska už 2500 rokov dozadu.
 

Ako prebieha Thajská masáž pre dvoch?

Thajská masáž pre dvoch je určená pre dve osoby. Vykonávajú ju 2 masérky a každý z páru si môže vybrať svoju vlastnú masáž, ktorú bude zdieľať so svojim partnerom. Masáž by mala byť v približne rovnakej dĺžke, aby bola zachovaná harmónia a intenzívny zážitok z thajskej masáže.
 

Pozitívne účinky Thajskej masáže pre dvoch

Thajská masáž pre dvoch má pozitívne zdravotné účinky. Detoxikuje organizmus, posilňuje imunitu, zlepšuje krvný obeh a znižuje krvný tlak. Thajská masáž pre dvoch uvoľňuje svaly, kĺby a celé telo. Človek je mobilnejší, ohybnejší, zlepšuje sa dýchanie.

Thajská masáž pre dvoch pomáha pri bolestiach chrbta, posilňuje kĺby a spomaľuje proces starnutia. Klasické thajské masáže pre dvoch zvýšia koncentráciu a duševnú rovnováhu, znižujú stres a úzkosť, zvyšujú vnútornú energiu a celkové zdravie.

Masáž počas tehotenstva by sa mala dôkladne zvážiť. Ale ak trpíte v tehotenstve bolesťami chrbta,  opúchajú vám nohy či prsty na rukách, je práve mama masáž pre tehotné ženy tým správnym riešením. Žena si počas masáže oddýchne a zrelaxuje. Uvoľnenie je príjemným oddychom nielen pre vás, ale aj pre vaše nenarodené dieťa.

Pri mama masáži sa zohľadňuje vždy stupeň tehotenstva. Prvé 3 mesiace tehotenstva určujú polohu masáže na chrbte a na boku. Vo vyššom štádiu tehotenstva sa masáž vykonáva v sede alebo na boku. Bruško je podložené tak, aby poloha počas masáže bola pohodlná.
 

Pozitívne účinky mamma masáže pre tehotné ženy

Mama masáž zmierňuje bolesť chrbtice, ranné nevoľnosti, zlepšuje spánok počas noci, posilňuje svaly v oblasti zaťažovanej chrbtice a zlepšuje krvný obeh. Pozitívne účinky pociťuje aj tehotná žena a aj nenarodené dieťatko v brušku. Mama masáž uľavuje kĺbom a lymfatickému systému, znižuje zadržiavanie vody v tele a tým odstraňuje opuchy dolných končatín a rúk.

Masáž pre tehotné ženy znižuje hladinu stresu a zmierňuje až odstraňuje depresie z očakávaného pôrodu, najmä pri prvorodičkách. Pravidelné masáže pre tehotné ženy znižujú riziko výskytu strií a redukujú vznik kŕčových žíl.
 

Obmedzenia pre budúce mamičky pri mamma masáži

Mama masáž sa neodporúča pri rizikovom tehotenstve. Problémom môže byť aj  akútny zápal alebo horúčka, či narušená koža a rany. Prvé tri mesiace tehotenstva sú pre masáž bezpečným obdobím gravidity. Štvrtý až siedmy mesiac sa masáž koncentruje na oblasť chrbtice, pliec a nôh.

Msáž tváre a kolagénovú masku so zlatom tvorí procedúra pomocou Bio kolagénovej masky obsahujúcej čiastočky zlata. Pri masáži sa používa kokosový olej.
 

POSTUP MASÁŽE:

  • Odstránenie make-upu
  • Pretretie tváre teplou vodou pre otvorenie pórov pokožky
  • Aplikácia masky cca 15-min
  • Relaxačná masáž tváre a tvárových svalov
  • Aplikácia kokosového oleja pre ukľudnenie pleti a pre mladistvý vzhľad

 

CENA MASÁŽE: 30€ - 30min
 

Zlatá  BIO kolagénová maska je bezpečný, efektívny, hydratačný a omladzujúci produkt. BIO kolagénová maska s mikro čiastočkami zlata je skvelým antioxidačným prostriedkom pre pleť a telo. Obsahuje bielkoviny a vitamíny a vyživuje a chráni pokožku. Maska je ideálna pre suchú a citlivú pokožku.

Zlatá kolagénová maska obsahuje aktívne látky, ktoré stabilizujú hladinu kolagénu v pleťových bunkách. Chráni pokožku voči nepriaznivým vonkajším vplyvom a vyživuje bunky prirodzeným kolagénom. Zlatá kolagénová maska chráni pokožku pred mrazom a slnkom.

V lete pomáha maska pokožke opätovne získať pružnosť a sviežosť po opaľovaní a po vplyve slnka. Zadržiava vlhkosť v bunkách  a vytvára ochranné prostredie pred vysušením. Maska chráni proti pôsobeniu mrazu a pred účinkom slnečného žiarenia.

Zlatá kolagénová maska obsahuje zlaté čiastočky  a bio kolagén. Vzácne nano častice zlata, ktoré sú 2000 násobne menšie ako bunky pokožky, omladzujú a vracajú pokožke sviežosť a život. Čiastočky zlata prenikajú prirdzeným spôsobom cez bunkovú membránu pokožky, aktivujú ju a zadržiavajú v nej vlhkosť. Kolagén s kyselinou hyalurónovou, účinne aktivujú a obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Zlatá kolagénová maska vracia pokožke mladosť a spevňuje pleť.

Legenda hovorí, že o skrášľujúcich účinkoch zlatej masky vedela aj kráľovná Kleopatra, ktorá si prikladala zlaté plátky na pleť. Zlato sa využíva aj pre antibakteriálne účinky.

Uniknite každodenným starostiam pri rituáloch kráľovnej a kráľa. Nechajte sa odpojiť od stresu a rozmaznávajte sa v náruči našich masérov a masérok. Pri rituáloch thajského kráľa a thajskej kráľovnej vám vykonáme celotelový peeling, thajskú masáž tela, ako aj masáž hlavy, šije a krku.

Masáž hlavy, šije a krku používa techniky na odblokovanie svalstva. Pozornosť venujeme najmä na šiju, zadný a bočný krčný sval, na zdvíhač hlavy, trapézy a na deltový sval. Masáž prebieha pri ležaní, aj pri sede.

Masáž uvoľňuje svalové napätie. Ochabnuté svalstvo sa aktivuje a získava energiu a nadobúda rovnováhu. Unavené a preťažené svalstvo krku, šije a hlavy sa stabilizuje a uvoľní, znižuje sa fyzická a psychická únava. Svalstvo s novou energiou má priamy vplyv na zníženie bolesti hlavy a ústup migrén.

Neupravujú sa posunuté stavce a vyskočené platničky!

Rituál thajského a thajskej královnej obsahuje aj celotelovú thajskú masáž. Thajská masáž je revitalizačný prostriedok, používajú sa jemné a hladké masážne pohyby na zmiernenie napätia a stresu. Celotelová thajská masáž zlepšuje krvný obeh, znižuje úroveň stresu, zvyšuje pohyblivosť a svalovú flexibilitu, zlepšuje cirkuláciu krvi, znižuje krvný tlak a detoxikuje organizmus.

Cíťte sa ako kráľovná či kráľ...

Levanduľová masáž éterickým olejom začína pedikúrou a pokračuje levanduľovým peelingom. Telo sa obalí do éterického oleja a nasleduje samotná celotelová thajská masáž. Budeme vás rozmaznávať procedúrami, pri ktorých používame prípravky obohatené o extrakt z kvetov levandule. Hlavnou prísadou nášho masážneho salónu je však perfektná starostlivosť našich skúsených masérov.

Thajská levanduľová olejová masáž revitalizuje celé telo cez aromatické masážne oleje. Levanduľový masážny olej sa nanesie na telo a jemnými a hladkými masážnymi pohybmi sa vmasíruje olej do pokožky. Zmierňuje sa tým napätie a stres. Dochádza k zlepšeniu krvného obehu, zníženiu úrovne stresu, zvýšeniu pohyblivosti a svalovej flexibility. Zlepšuje sa cirkulácia krvi, znižuje krvný tlak a organizmus sa zbavuje škodlivých látok.

Medová masáž využíva liečivé účinky medu a jeho prospešné zložky. Propolis v mede má blahodárne účinky na detoxikáciu organizmu a hojenie rán a zápalov. Počas masáže sa zložky medu vstrebávajú do pokožky a z tela sa uvoľňujú škodlivé látky. Thajská celotelová medová masáž uvoľňuje svaly a čistí pokožku.

Procedúra thajskej celotelovej medovej masáže zahŕňa obalenie celého tela do prostriedkov s obsahom medu. Hlavným tajomstvom nášho masážneho salónu je však perfektná starostlivosť skúsených masérok a masérov.

Thajská medová masáž revitalizuje celé telo. Masážny olej s obsahom medu sa nanesie na telo a jemne a hebko sa masážnymi pohybmi sa vmasíruje do pokožky. Zmierňuje sa napätie a stres. Krvný obeh získa novú energiu, zníži sa úroveň stresu, zvýši sa pohyblivosť a svalová flexibilita. Cirkulácia krvi nadobudne nové prúdenie, zníži sa krvný tlak a organizmus sa zbaví, prostredníctvom detoxikácie, škodlivých látok.

Zábal v čokoláde pôsobí blahodarne na celé telo a pozitívne účinky sa prejavujú aj na psychike. Procedúra obsahuje zábal z čokolády, ktorý blahodarne pôsobí na pokožku a detoxikuje organizmus. Budete sa cítiť, akoby ste boli z čokolády. Hlavnou prísadou tejto procedúry je však perfektná starostlivosť našich skúsených masérov a masérok.

Čokoládový rituál pôsobí na všetky zmysly tela. Okrem produkcie endorfínov má vplyv na vyhladenie a skrášlenie pokožky a odplavenie toxických látok z tela. Jemné a hladké masážne pohyby zmierňujú napätie a stres.

Prínosom čokoládového rituálu, spojeného s jemnou masážou, je zlepšenie krvného obehu a zníženie úrovne stresu. Zvyšuje sa pohyblivosť a svalová flexibilita, zlepšuje cirkulácia krvi, znižuje sa krvný tlak a telo sa zbavuje škodlivých látok, do tela prenikajú pozitívne látky z čokolády a z hypofýzy sa vyplavuje endorfíny – hormóny šťastia, pokoja a spokojnosti.