Špeciálna ponuka pre radosť

Doprajte ju sebe alebo svojim blízkym

V Baan Thai si môžete byť istí, že zľavy či špeciálne ponuky nie sú ochudobnené na kvalite a na nadobudnutom pôžitku a získanej energii. Vyberte si z našej mimoriadnej ponuky.

Prvá návšteva

Chystáte sa na prvú návštevu Baan Thai? Využite 10% zľavu na ktorúkoľvek procedúru podľa vášho výberu (nemožno kombinovať s inou zľavou).

mám záujemmám záujem

Permanentky

Radi si doprajete účinky thajskej masáže pravidelne? Ušetrite kúpou permanentky – môžete tak získať zľavu až do výšky 60%.

mám záujemmám záujem

Mimoriadna ponuka pre firmy

Pohoda v pracovnom tíme je základom úspechu. Doprajte svojim zamestnancom aj sebe odmenu v podobe relaxu. Založte si v Baan Thai účet, dobite kredit v minimálnej hodnote 1 000 € a relax môžete vychutnávať so zľavou až do 40%  podľa typu a dĺžky vybranej služby.

mám záujemmám záujem

Masáž pre dvoch

Cena závisí od zvoleného tipu/tipov masáže.

Najluxusnejšie masáže pre dvojicu, ktorá si môže vybrať párovú (spoločnú) masáž v jednej miestnosti alebo oddelene. Spoločná skúsenosť ako tráviť drahocenný čas so svojimi blízkymi. Tešiť sa môžete na jedinečný zážitok.

mám záujemmám záujem

Privátna sauna

  • pre 1 osobu (pri objednaní s masážou) 60 min – 5€, 120 min – 10€
  • pre 2 osoby (pri objednaní s masážou) 60 min – 8€, 120 min – 16€
  • pre 1 osobu (pri objednaní bez masáže) 60 min – 10€, 120 min – 20€
  • pre 2 osoby (pri objednaní bez masáže) 60 min – 20€, 120 min – 40€

Sauna je vo Fínsku neodmysliteľnou súčasťou národnej kultúry. V Baan Thai si môžete dopriať privátnu fínsku saunu, ktorá je obľúbená práve pre vysokú teplotu, minimálnu vlhkosť a horúce kamene, na ktoré sa prilieva voda, aby vznikla para a aby sa zvýšila vlhkosť vzduchu. Okrem relaxu a uvoľnenia svalstva má „zázračné“ liečebné účinky na psychiku človeka, môže tiež znižovať hladinu cukru u diabetikov, posilňovať srdce a zlepšovať prekrvenie organizmu.

mám záujemmám záujem

Darčekové poukážky

Hľadáte originálny darček pre vašich blízkych či pre obchodných partnerov? Skombinujte si balík podľa individuálnych preferencií alebo sa pri výbere poraďte so skúseným masérom. Po výbere vám darčekovú poukážku zašleme poštou alebo si ju môžete vyzdvihnúť priamo v salóne.

mám záujemmám záujem

O nás

Objavte tradíciu Thajska v thajskej masáži. Náš vysoko vyškolený tím vám dopraje top starostlivosť a pocit jedinečnosti.
A vy odídete s novou energiou…

Objednajte sa

od pondelka do piatka
10.00 – 18.00 hod.

Skontaktujte sa s nami

Kráľovské údolie 6, Bratislava
e-mail: baanthai@baanthai.sk
tel.: +421 902 963 739

BaanThai © 2017 created by VOLIS International